DINSDAG IB 2016 – 2017

Datum   :   4 oktober
Tijd BAAN 3 BAAN 4
09.30 – 10.15 B01 – B02 B01 – B02
10.15 – 11.00 B03 – B04 B03 – B04
11.00 – 11.45 B01 – B02 B01 – B02
11.45 – 12.30 B03 – B04 B03 – B04
Datum   :   1 november
Tijd BAAN 3 BAAN 4
09.30 – 10.15 B02 – B04 B02 – B04
10.15 – 11.00 B01 – B03 B01 – B03
11.00 – 11.45 B02 – B04 B02 – B04
11.45 – 12.30 B01 – B03 B01 – B03
Datum   : 15 november
Tijd BAAN 3 BAAN 4
09.30 – 10.15 B01 – B04 B01 – B04
10.15 – 11.00 B02 – B03 B02 – B03
11.00 – 11.45 B01 – B04 B01 – B04
11.45 – 12.30 B02 – B03 B02 – B03
Datum   : 29 november
Tijd BAAN 3 BAAN 4
09.30 – 10.15 B03 – B04 B03 – B04
10.15 – 11.00 B01 – B02 B01 – B02
11.00 – 11.45 B03 – B04 B03 – B04
11.45 – 12.30 B01 – B02 B01 – B02
Datum   : 13 december
Tijd BAAN 3 BAAN 4
09.30 – 10.15 B01 – B03 B01 – B03
10.15 – 11.00 B02 – B04 B02 – B04
11.00 – 11.45 B01 – B03 B01 – B03
11.45 – 12.30 B02 – B04 B02 – B04
Datum   : 10 januari
Tijd BAAN 3 BAAN 4
09.30 – 10.15 B02 – B03 B02 – B03
10.15 – 11.00 B01 – B04 B01 – B04
11.00 – 11.45 B02 – B03 B02 – B03
11.45 – 12.30 B01 – B04 B01 – B04
Datum   : 24 januari
Tijd BAAN 3 BAAN 4
09.30 – 10.15 B01 – B02 B01 – B02
10.15 – 11.00 B03 – B04 B03 – B04
11.00 – 11.45 B01 – B02 B01 – B02
11.45 – 12.30 B03 – B04 B03 – B04
Datum   : 7 februari
Tijd BAAN 3 BAAN 4
09.30 – 10.15 B02 – B04 B02 – B04
10.15 – 11.00 B01 – B03 B01 – B03
11.00 – 11.45 B02 – B04 B02 – B04
11.45 – 12.30 B01 – B03 B01 – B03
Datum   : 7 maart
Tijd BAAN 3 BAAN 4
09.30 – 10.15 B01 – B04 B01 – B04
10.15 – 11.00 B02 – B03 B02 – B03
11.00 – 11.45 B01 – B04 B01 – B04
11.45 – 12.30 B02 – B03 B02 – B03
Datum   : 21 maart
Tijd BAAN 3 BAAN 4
09.30 – 10.15 nr 1 – nr 2 nr 1 – nr 2
10.15 – 11.00 nr 1 – nr 2 nr 1 – nr 2
11.00 – 11.45 nr 3 – nr 4 nr 3 – nr 4
11.45 – 12.30 nr 3 – nr 4 nr 3 – nr 4
Datum   : 21 maart
AFSLUITING inclusief een kleine lunch
TEAM NAAM CAPTAIN
B01 De Laatste Loodjes Jeanne Janssen
B02 Vreugdenhil Barry Vreugdenhil
B03 Vermeulen Christa Vermeulen
B04 Van de Berg Anneke van de Berg